icon

Naše služby

Predplatné časopisu VO v kocke


Časopis VEREJNÉ OBSTARÁVANIA V KOCKE je odborným časopisom o verejnom obstarávaní. 

Viac o predplatnom icona

Odborné Poradenstvo pre každého


S našimi jedinečnými vedomosťami v oblasti verejného obstarávania Vám pomôžeme k úspechu.

Viac o poradenstve icona

Odborné Školenia pre každého


Myslíte si, že to čo fungovalo, bude fungovať stále? Dosiahnite úspech ďalším vzdelávaním s VO V KOCKE.  

Viac o školeniach icona

Obchodné Príležitosti pre každého


Či ste už malý alebo veľký, sme radi, keď môžeme vytvárať synergie a propagovať dobré produkty alebo služby.

Viac o príležitostiach icona

Predplatné časopisu VO v kocke

Vážení čitatelia,

 

dovoľte nám, aby sme Vám predstavili našu ponuku na predplatné časopisu VEREJNÉ OBSTARÁVANIA V KOCKE, ktorého vybrané články nájdete aj na tomto portáli.

Časopis VEREJNÉ OBSTARÁVANIA V KOCKE je odborným časopisom o verejnom obstarávaní a eurofondoch. Je určený všetkým záujemcom, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom zaujímajú o problematiku verejného obstarávania a fondov EÚ. Celá myšlienka nového časopisu je najmä o prinášaní svetla do tejto problematiky a pevne veríme, že k tomuto cieľu prispejeme každým číslom nášho i Vášho printového časopisu tak, aby ste boli v oblasti verejného obstarávania a eurofondov čo možno najúspešnejší.

Ako predplatiteľ získavate automaticky zľavu 50 % aj na nami realizované školenia a tréningy.

Ak by ste mali záujem prediskutovať čokoľvek v rámci našej možnej spolupráce, vždy nás nájdete na našom e-maili. Taktiež sa na nás neváhajte obrátiť v prípade akýchkoľvek iných otázok.

Predplatné na 1 rok, t.j. 12 čísel resp. 6 (dvojčísel) stojí 179,- € vrátane poštovného a balného. 

V prípade, že Vás naša ponuka predplatného alebo akejkoľvek inej spolupráce zaujala, neváhajte a objednajte si časopis v našom e-shope. Následne Vás budeme kontaktovať ihneď ako to bude možné.

 

Redakcia VEREJNÉ OBSTARÁVANIA V KOCKE

 

 

Odborné Poradenstvo pre každého

Poradenské služby: Záujemca a Uchádzač

S našimi jedinečnými vedomosťami z oblasti verejného obstarávania môžeme záujemcom alebo uchádzačom pomôcť spracovať žiadosť o účasť alebo ponuku do verejného obstarávania. Môžeme Vám pomôcť nielen so žiadosťou o účasť alebo spracovaním ponuky, ale tiež so spracovaním žiadosti o vysvetlenie, žiadosti o nápravu, námietkami a odvolaním. Tieto služby Vám vieme poskytnúť aj v rámci balíka komplexných služieb vo verejnom obstarávaní.

Pre ďalšie informácie a konzultácie sa obráťte prosím na nás prostredníctvom e-mailu.

 

Poradenské služby: Obstarávateľská organizácia

Rovnako s našimi jedinečnými vedomosťami z verejného obstarávania vieme pomôcť verejným obstarávateľom a obstarávateľom so spracovaním súťažných podkladov, výzvy na predkladanie ponúk alebo oznámením o vyhlásení verejného obstarávania a pod. Pomôžeme Vám tiež so spracovaním odpovedí na žiadosti o vysvetlenie, na žiadosti o nápravu, na námietky a odvolanie, ale aj prípravou a podpisom zmluvy. Tieto služby Vám vieme poskytnúť aj v rámci balíka komplexných služieb vo verejnom obstarávaní.

Pre ďalšie informácie a konzultácie sa obráťte prosím na nás prostredníctvom e-mailu.

Odborné Školenia pre každého

Myslíte si, že to, čo Vám fungovalo na obstaranie zákazky posledné roky, bude fungovať stále? Dovolili by sme sa staviť, že to s najväčšou pravdepodobnosťou tak nebude. Niekedy Vám nové vedomosti a skúsenosti od Vašich kolegov vedia otvoriť oči aj v iných oblastiach a posunúť celé Vaše obstarávateľské know-how novým smerom. Spoločnosť sa mení, meňte sa spolu s ňou.

Pre zoznam našich školení kliknite sem: Zoznam školení

V prípade, že ste Vami požadované školenie nenašli, obráťte sa prosím na nás prostredníctvom e-mailu.

Obchodné Príležitosti pre každého

Hovorí sa, že „Podnikať bez reklamy je ako žmurkať na dievča v tme. Vy viete čo robíte, ale nikto iný nie.“

 

Aj keď máte najlepší produkt alebo službu vo svojom odbore, bez toho, aby sa o tom dozvedeli vaši potenciálni zákazníci, nepredáte nič. A o tom je marketing. Účinne, v čo možno najkratšom čase a s použitím čo najmenších výdavkov zabezpečiť, aby na vašu stránku prichádzali noví návštevníci, aby sa existujúci návštevníci na ňu vracali, a hlavne aby sa z návštevníkov stávali platiaci zákazníci. 

 

V prípade, že by ste chceli umiestniť na nšom webe banner alebo v našom časopise reklamu, prípadne vidíte iné synergie, obráťte sa prosím na nás prostredníctvom e-mailu.