icon

Z aktuálnych výziev vyberáme

15 min
450 min
0 €
01.09.2020
0x
1000x

Eurofondy

 

Z aktuálnych výziev vyberáme

 

Pôdohospodárska platobná agentúra ako poskytovateľ nenávratného finančného príspevku z Programu rozvoja vidieka SR 2014 - 2020 vyhlásila dňa 24. 08. 2020 výzvu na predkladanie žiadostí o poskytnutie nenávratného finančného príspevku na Výnimočnú dočasnú podporu pre poľnohospodárov a MSP, ktorí sú obzvlášť zasiahnutí krízou v dôsledku ochorenia COVID-19, kód výzvy: 49/PRV/2020.

 

Oprávnené územie:

celé územie SR

Oprávnený žiadateľ:

Oprávnené sú ŽoNFP žiadateľov z výrobných odvetví potravinárstva najviac postihnut&yacu


Pre zobrazenie článku musíte byť registrovaný a tiež prihlásený.

Využite však možnosť bezplatnej registrácie, vďaka ktorej získate praktický osobný účet zadarmo. Vďaka registrácii a prihláseniu budete môcť dočítať aj tento článok bezplatne. Osobný účet Vám prinesie užitočné informácie a ostanete s nami v kontakte aj cez newsletter.

Prečítali ste iba 575 znakov z 8621 v článku. Po prihlásení sa do svojho osobného účtu budete môcť dočítať zvyšok článku.

Autor článku: Martin Garaj

Mgr. Martin Garaj, PhD. je spoluvlastníkom spoločnosti Adamas Alliance, s.r.o., ktorá vydáva časopis VO v kocke a prevádzkuje tento portál VEREJNÉ OBSTARÁVANIA V KOCKE. Verejnému obstarávaniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti sa venuje projektovému riadeniu investičných projektov a vyhľadáva startupové projekty.

PODOBNÉ ČLÁNKY

PODOBNÉ ŠKOLENIA

POPULÁRNE TAGY

...