icon

Zákon o VO je návod ako neurobiť dobrý obchod, hovorí rebel slovenského verejného obstarávania

15 min
450 min
0 €
01.09.2020
0x
1000x

Zákon o VO je návod

ako neurobiť dobrý obchod,

hovorí rebel slovenského

verejného obstarávania

 

Pred niekoľkými rokmi sme už z redakcie VO v kocke na tomto ministerstve boli. Nie je však pochýb o tom, že dynamika zmien za ostatnú dobu bola najvyššia vari práve na Ministerstve zdravotníctva SR, kde sa realizovalo najviac opatrení v súvislosti s aktuálnou pandémiou koronavírusu. Tak sme sa zastavili u súčasného riaditeľa odboru verejného obstarávania, aby sme zistili, ako obstaráva zdravotníctvo v týchto neľahkých časoch. Rozhovor sme dokonca realizovali v dobe, kedy sa odokryli kontúry reformy verejného obstarávania, ba dokonca sme si telefonovali priamo počas tlačovky. O tom a i o všetkom možnom sme sa rozprávali s Ondrejom Kurucom, ktorý píše kroniku tohto ministerstva skutočne už nejaký ten piatok, a to či už ako obstarávač – exekutívec, alebo ako riaditeľ. Je o ňom známe, že si servítku pred &uac


Pre zobrazenie článku musíte byť registrovaný a tiež prihlásený.

Využite však možnosť bezplatnej registrácie, vďaka ktorej získate praktický osobný účet zadarmo. Vďaka registrácii a prihláseniu budete môcť dočítať aj tento článok bezplatne. Osobný účet Vám prinesie užitočné informácie a ostanete s nami v kontakte aj cez newsletter.

Prečítali ste iba 575 znakov z 64432 v článku. Po prihlásení sa do svojho osobného účtu budete môcť dočítať zvyšok článku.

Autor článku: Martin Garaj

Mgr. Martin Garaj, PhD. je spoluvlastníkom spoločnosti Adamas Alliance, s.r.o., ktorá vydáva časopis VO v kocke a prevádzkuje tento portál VEREJNÉ OBSTARÁVANIA V KOCKE. Verejnému obstarávaniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti sa venuje projektovému riadeniu investičných projektov a vyhľadáva startupové projekty.

PODOBNÉ ČLÁNKY

PODOBNÉ ŠKOLENIA

POPULÁRNE TAGY

...

SÚBORY NA STIAHNUTIE

VOvK sep - okt 2020 onscreen image.zip