icon

editoriál

15 min
450 min
0 €
01.09.2020
0x
1000x

Editoriál

 

M ilí čitatelia,

chvalabohu, v tejto pohnutej dobe nás nezastavil ani vírus a prinášame nové úvahy, návody a články pre všetkých, ktorí majú niečo spoločné s verejným obstarávaním.

V prvom rade by sme radi uviedli parádny rozhovor s Ondrejom Kurucom, šéfom VO na Ministerstve zdravotníctva SR. Naša nálepka o ňom ako o rebelovi vo VO mu zrejme prischne už navždy, ale posúďte sami. V rozhovore je množstvo údajov a kopec zaujímavých myšlienok, určite si ho nenechajte ujsť.

Ak máte niekedy strach z verejného obstarávania, prečítajte si rovnomenný článok. Je napísaný uvoľneným štýlom, avšak v závere má niekoľko dobrých odporúčaní a rád, ako sa strachu zbaviť, alebo ho aspoň eliminovať.

Kolega Jožko Kubinec s nami zdieľal niektoré cenné informácie o cezhrani


Pre zobrazenie článku musíte byť registrovaný a tiež prihlásený.

Využite však možnosť bezplatnej registrácie, vďaka ktorej získate praktický osobný účet zadarmo. Vďaka registrácii a prihláseniu budete môcť dočítať aj tento článok bezplatne. Osobný účet Vám prinesie užitočné informácie a ostanete s nami v kontakte aj cez newsletter.

Prečítali ste iba 575 znakov z 5449 v článku. Po prihlásení sa do svojho osobného účtu budete môcť dočítať zvyšok článku.

Autor článku: Martin Garaj

Mgr. Martin Garaj, PhD. je spoluvlastníkom spoločnosti Adamas Alliance, s.r.o., ktorá vydáva časopis VO v kocke a prevádzkuje tento portál VEREJNÉ OBSTARÁVANIA V KOCKE. Verejnému obstarávaniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti sa venuje projektovému riadeniu investičných projektov a vyhľadáva startupové projekty.

PODOBNÉ ČLÁNKY

PODOBNÉ ŠKOLENIA

POPULÁRNE TAGY

...