icon

Z aktuálnych výziev vyberáme

15 min
450 min
0 €
01.05.2020
0x
1000x

Z aktuálnych výziev vyberáme

 

Agentúra na podporu výskumu a vývoja vyhlásila dňa 15.06.2020 výzvu zameranú na „Podpora výskumu a vývoja so zameraním na zvládnutie pandémie koronavírusu a jej dopadov na obdobie rokov 2020-2021.

 

Oprávnené územie:

celá SR

Oprávnení

žiadatelia:

•           Žiadateľ: PO, alebo slovenská FO – podnikateľ, ktorá má platné osvedčenie o spôsobilosti vykonávať výskum a vývoj

•           Spolupríjemca: slovenská pr&aa


Pre zobrazenie článku musíte byť registrovaný a tiež prihlásený.

Využite však možnosť bezplatnej registrácie, vďaka ktorej získate praktický osobný účet zadarmo. Vďaka registrácii a prihláseniu budete môcť dočítať aj tento článok bezplatne. Osobný účet Vám prinesie užitočné informácie a ostanete s nami v kontakte aj cez newsletter.

Prečítali ste iba 575 znakov z 23406 v článku. Po prihlásení sa do svojho osobného účtu budete môcť dočítať zvyšok článku.

Autor článku: Martin Garaj

Mgr. Martin Garaj, PhD. je spoluvlastníkom spoločnosti Adamas Alliance, s.r.o., ktorá vydáva časopis VO v kocke a prevádzkuje tento portál VEREJNÉ OBSTARÁVANIA V KOCKE. Verejnému obstarávaniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti sa venuje projektovému riadeniu investičných projektov a vyhľadáva startupové projekty.

PODOBNÉ ČLÁNKY

PODOBNÉ ŠKOLENIA

POPULÁRNE TAGY

...