icon

Jeden tebe, jeden mne, jeden tebe…

15 min
450 min
0 €
01.05.2020
0x
1000x

Jeden tebe, jeden mne, jeden tebe…

 

Jeden tebe, jeden mne, jeden tebe... pripomína vám to detské časy a spravodlivú deľbu výslužky, povedzme sladkostí po šibačke, medzi dvomi chlapcami? Ale „spravodlivá deľba“ nie vždy znamená aj deľbu spravodlivo alebo čestne nadobudnutého. Deliť medzi viacerých sa dá všeličo, od už spomínaných cukríkov cez zisk medzi akcionármi až po zákazníkov na trhu. Keď sa ale delia zákazníci s cieľom o nich nesúťažiť, keď sa určí cena, ktorá sa im ponúkne a keď sa kvôli tomu vymieňajú medzi podnikateľmi citlivé informácie, je na svete dohoda obmedzujúca hospodársku súťaž ako vyšitá, a tá je podľa nielen slovenskej legislatívy zakázaná.

 

5. november

2010:

pracovné stretnutie v Hronseku – účasť potvrdená

Je to už takmer desa


Pre zobrazenie článku musíte byť registrovaný a tiež prihlásený.

Využite však možnosť bezplatnej registrácie, vďaka ktorej získate praktický osobný účet zadarmo. Vďaka registrácii a prihláseniu budete môcť dočítať aj tento článok bezplatne. Osobný účet Vám prinesie užitočné informácie a ostanete s nami v kontakte aj cez newsletter.

Prečítali ste iba 575 znakov z 38436 v článku. Po prihlásení sa do svojho osobného účtu budete môcť dočítať zvyšok článku.

Autor článku: Martin Garaj

Mgr. Martin Garaj, PhD. je spoluvlastníkom spoločnosti Adamas Alliance, s.r.o., ktorá vydáva časopis VO v kocke a prevádzkuje tento portál VEREJNÉ OBSTARÁVANIA V KOCKE. Verejnému obstarávaniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti sa venuje projektovému riadeniu investičných projektov a vyhľadáva startupové projekty.

PODOBNÉ ČLÁNKY

PODOBNÉ ŠKOLENIA

POPULÁRNE TAGY

...