icon

Legislatíva VO sa môže stať aj rukojemníkom politiky

15 min
450 min
0 €
01.05.2020
0x
1000x

Legislatíva VO sa môže stať aj rukojemníkom politiky

 

Ostrieľaný veterán, viac než poldruha dekády slúžiaci teoretik a praktik, ale najmä legislatívec v službách Úradu pre verejné obstarávanie. Predstavujeme vám Roba Majchráka, ktorého ste mohli stretnúť na rôznych konferenciách a seminároch, kde sa vyjadroval k pozitívnemu právu verejného obstarávania a budúcim zmenám v legislatíve. Pýtali sme sa ho na veľké vízie a veľké zmeny, ktoré nás čakajú nielen s ďalšími novelami toho nášho zákona, ale aj s nastavením eurofondov a ich kontroly. Začítajte sa do zaujímavého rozprávania a informácií z prvej ruky, ktoré nemáte možnosť čítať každý deň...

 

Tvoje meno je s Úradom pre verejné obstarávanie späté 14 rokov, čo je na štátneho úradníka, hoci na ústrednom orgáne štátnej správy, v mladom veku pomerne neobvyklé. Ako si sa k tomuto „fachu“ dostal a čím si si na úrade prešiel?

Na úrade patr&


Pre zobrazenie článku musíte byť registrovaný a tiež prihlásený.

Využite však možnosť bezplatnej registrácie, vďaka ktorej získate praktický osobný účet zadarmo. Vďaka registrácii a prihláseniu budete môcť dočítať aj tento článok bezplatne. Osobný účet Vám prinesie užitočné informácie a ostanete s nami v kontakte aj cez newsletter.

Prečítali ste iba 575 znakov z 46363 v článku. Po prihlásení sa do svojho osobného účtu budete môcť dočítať zvyšok článku.

Autor článku: Martin Garaj

Mgr. Martin Garaj, PhD. je spoluvlastníkom spoločnosti Adamas Alliance, s.r.o., ktorá vydáva časopis VO v kocke a prevádzkuje tento portál VEREJNÉ OBSTARÁVANIA V KOCKE. Verejnému obstarávaniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti sa venuje projektovému riadeniu investičných projektov a vyhľadáva startupové projekty.

PODOBNÉ ČLÁNKY

PODOBNÉ ŠKOLENIA

POPULÁRNE TAGY

...

SÚBORY NA STIAHNUTIE

VOvK mar-apr 2020 - texty.docx

logo-VOvK-2018-popis.pdf