icon

Vážení čitatelia

15 min
450 min
0 €
01.05.2020
0x
1000x

Vážení čitatelia,

dostávate do rúk predprázdninové číslo, do ktorého sa nám opäť podarilo dostať mnoho informácií, noviniek a návodov. V prvom rade nesmiete vynechať rozhovor s Robom Majchrákom, ktorý nám otvorí dvere do kuchyne, v ktorej sa varia novely nášho-vášho zákona. Je legislatívcom úradu už naozaj mnoho rokov, a tak je jeho rozprávanie naozaj inšpiratívne.

Tak, ako existuje defenzívna jazda na aute, existuje aj defenzívne verejné obstarávanie. Ako nastavovať podmienky účasti tak, aby boli dostatočne náročné, avšak nie príliš prekomplikované a najmä nenapadnuteľné kontrolnými orgánmi? Prakticky všetky možné podmienky účasti sme prebrali v článku Defenzívne verejné obstarávanie. Pokladajte ho za manuál.

V tomto čísle ukončíme tému centralizácie verejného obstarávania v období krízy jej druhou časťou. Tak teda je alebo nie je efektívna? Rovnako zakončíme veľkú tému zabezpečovania plnenia zmluvy z dielne ich autorov.


Pre zobrazenie článku musíte byť registrovaný a tiež prihlásený.

Využite však možnosť bezplatnej registrácie, vďaka ktorej získate praktický osobný účet zadarmo. Vďaka registrácii a prihláseniu budete môcť dočítať aj tento článok bezplatne. Osobný účet Vám prinesie užitočné informácie a ostanete s nami v kontakte aj cez newsletter.

Prečítali ste iba 575 znakov z 4140 v článku. Po prihlásení sa do svojho osobného účtu budete môcť dočítať zvyšok článku.

Autor článku: Martin Garaj

Mgr. Martin Garaj, PhD. je spoluvlastníkom spoločnosti Adamas Alliance, s.r.o., ktorá vydáva časopis VO v kocke a prevádzkuje tento portál VEREJNÉ OBSTARÁVANIA V KOCKE. Verejnému obstarávaniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti sa venuje projektovému riadeniu investičných projektov a vyhľadáva startupové projekty.

PODOBNÉ ČLÁNKY

PODOBNÉ ŠKOLENIA

POPULÁRNE TAGY

...