icon

Z aktuálnych výziev vyberáme

15 min
450 min
0 €
01.03.2020
0x
1000x

Z aktuálnych výziev vyberáme

 

V rámci Operačného programu Integrovaná infraštruktúra vyšli dňa 28. februára 2020 dve výzvy OPII-MH/DP/2020/9.5-28 a OPII-MH/DP/2020/10.3-29 zamerané na podporu sieťovania podnikov.

 

Oprávnení žiadatelia: Klastrové organizácie, ktoré sú záujmovými združeniami PO, ktorí vyvíjajú svoju činnosť na základe § 20f - § 20j zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka:

•           sú držiteľmi min. bronzového certifikátu v zmysle hodnotenia podľa metodiky Európskeho sekretariátu pre klastrové analýzy (ESCA);

•           existujú min. 1 rok;

•           musia spĺňať podmienku MSP alebo veľkého podniku;


Pre zobrazenie článku musíte byť registrovaný a tiež prihlásený.

Využite však možnosť bezplatnej registrácie, vďaka ktorej získate praktický osobný účet zadarmo. Vďaka registrácii a prihláseniu budete môcť dočítať aj tento článok bezplatne. Osobný účet Vám prinesie užitočné informácie a ostanete s nami v kontakte aj cez newsletter.

Prečítali ste iba 575 znakov z 23650 v článku. Po prihlásení sa do svojho osobného účtu budete môcť dočítať zvyšok článku.

Autor článku: Martin Garaj

Mgr. Martin Garaj, PhD. je spoluvlastníkom spoločnosti Adamas Alliance, s.r.o., ktorá vydáva časopis VO v kocke a prevádzkuje tento portál VEREJNÉ OBSTARÁVANIA V KOCKE. Verejnému obstarávaniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti sa venuje projektovému riadeniu investičných projektov a vyhľadáva startupové projekty.

PODOBNÉ ČLÁNKY

PODOBNÉ ŠKOLENIA

POPULÁRNE TAGY

...