icon

Povedali o…

15 min
450 min
0 €
01.03.2020
0x
1000x

Povedali o…

 

Traja odborníci vo verejnom obstarávaní odpovedajú na tri rovnaké otázky. Na nasledujúcich stránkach tohoto časopisu vám zverejňujeme ich odpovede, ktoré môžu byť užitočné pre vašu prax.

 

  1. Táto doba postihla snáď všetky oblasti verejného i súkromného života na Slovensku. Ako to vidíte vo verejnom obstarávaní? Neobávate sa zneužívania situácie a prílišnom počte priamych rokovacích konaní?
  2. Je známe, že v dobrých hospodárskych časoch funguje viac B2B, časoch krízy sa firmy z pohľadu zdroja zákaziek vracajú aj ku vestníkom a rozmáha sa B2G. Očakávate do konca roka nárast počtu uchádzačov na 1 zákazku?
  3. Ako vnímate zmeny v eurofondoch, ktoré nastoľuje nová vláda? Imponuje vám centrálny riadiaci orgán alebo to bolo lepšie nechať na ministerstvách?

 

JUDr. Martin Boržík, LL.M.


Pre zobrazenie článku musíte byť registrovaný a tiež prihlásený.

Využite však možnosť bezplatnej registrácie, vďaka ktorej získate praktický osobný účet zadarmo. Vďaka registrácii a prihláseniu budete môcť dočítať aj tento článok bezplatne. Osobný účet Vám prinesie užitočné informácie a ostanete s nami v kontakte aj cez newsletter.

Prečítali ste iba 575 znakov z 13539 v článku. Po prihlásení sa do svojho osobného účtu budete môcť dočítať zvyšok článku.

Autor článku: Martin Garaj

Mgr. Martin Garaj, PhD. je spoluvlastníkom spoločnosti Adamas Alliance, s.r.o., ktorá vydáva časopis VO v kocke a prevádzkuje tento portál VEREJNÉ OBSTARÁVANIA V KOCKE. Verejnému obstarávaniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti sa venuje projektovému riadeniu investičných projektov a vyhľadáva startupové projekty.

PODOBNÉ ČLÁNKY

PODOBNÉ ŠKOLENIA

POPULÁRNE TAGY

...