icon

Pri profesionalizácii by sa celý proces nielenže zjednodušil, ale aj skvalitnil

15 min
450 min
0 €
01.03.2020
0x
1000x

Pri profesionalizácii by sa celý proces nielenže zjednodušil, ale aj skvalitnil

Po skončení Fakulty práva v Bratislave sa upísal Úradu pre verejné obstarávanie, kde si prešiel viacerými pozíciami a v súčasnosti riadi oddelenie zoznamov na odbore vestníka a zoznamov. V rozhovore sa dozviete na koho sa môžete obrátiť, keď nie ste si istý, či daný doklad na preukázanie splnenia podmienky účasti osobného postavenia je v treťom štáte alebo inom členskom štáte vydávaný. Tiež sa v rámci rozhovoru dozviete, aké sú najčastejšie chyby pri predkladaní žiadostí o zápis do zoznamu hospodárskych subjektov. Predstavujeme vám Mgr. Petra Oberta – vedúceho oddelenia zoznamov.

Kedy ste sa začali zaujímať o verejné obstarávanie a aká bola Vaša cesta na Úrad pre verejné obstarávanie (ďalej len „úrad“) a konkrétne na odbor vestníka a zoznamov?

Oblasti verejného obstarávania sa venujem už od roku 2012, teda hneď po ukončení štúdia na právnickej fakulte. S prácou na odbore vestníka a zoznamov, oddelení zoznamov som začal v období účinnosti inštitútu odbornej spôsobilosti na verejné obstarávanie, kde som v počiatkoch bol spoluzodpovedný za organizačné, ako aj materiálne zabezpečovanie odbornej prípravy a skú&scaro


Pre zobrazenie článku musíte byť registrovaný a tiež prihlásený.

Využite však možnosť bezplatnej registrácie, vďaka ktorej získate praktický osobný účet zadarmo. Vďaka registrácii a prihláseniu budete môcť dočítať aj tento článok bezplatne. Osobný účet Vám prinesie užitočné informácie a ostanete s nami v kontakte aj cez newsletter.

Prečítali ste iba 575 znakov z 27445 v článku. Po prihlásení sa do svojho osobného účtu budete môcť dočítať zvyšok článku.

Autor článku: Martin Garaj

Mgr. Martin Garaj, PhD. je spoluvlastníkom spoločnosti Adamas Alliance, s.r.o., ktorá vydáva časopis VO v kocke a prevádzkuje tento portál VEREJNÉ OBSTARÁVANIA V KOCKE. Verejnému obstarávaniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti sa venuje projektovému riadeniu investičných projektov a vyhľadáva startupové projekty.

PODOBNÉ ČLÁNKY

PODOBNÉ ŠKOLENIA

POPULÁRNE TAGY

...